מרכז הקול והבמה

מה אומרים עלינו ?

אני שמחה על ההזדמנות להמליץ על יעל עימה נפגשתי כחלק מצוות ההפקה של אירוע פתיחה חגיגי לרגל יובל לאוניברסיטה. חיפשנו חווייה מרגשת ומגבשת שתהיה למזכרת מעוררת גאווה. בחרנו לקיים אירוע שירת המונים - שאותו הובילה אמנותית ומוסיקלית המנצחת והמעבדת יעל חדד- "שילוב קולות". יעל ליוותה את הפרויקט החל מבחירת השיר, התאימה את העיבוד לקהילה שלנו והצליחה לחבר בין הקבוצות השונות שהגיעו לאירוע, לסחוף אותם לאנרגיה משותפת וחוויה נהדרת ולגרום לכולם לשתף פעולה ולשיר מכל הלב. העבודה מול יעל ו"שילוב קולות" נעימה, מקצועית והצוות המקצועי עליו היא אמונה החל מהרכב הנגנים, אנשי ההגברה, הבימוי, הצילום והעריכה, הפיקו יחד תוצר מכבד של קליפ מרגש. חווייה נהדרת ומומלצת.

אסנת איתן אוניברסיטת בן-גוריון

אנחנו, נשות ה- HR כל הזמן מחפשות לחדש, להפתיע ולייצר פעילויות מחברות, חוויותיות ומחברות לעובדים שלנו. |זו אחת המטרות המרכזיות החיבור הזה לחברה. כי חיבור מייצר השגים עסקיים גבוהים יותר. אחת הפעילות המקסימות והמרגשות שלקחתי בהן חלק היא עם "שילוב קולות". זהו אירוע שאת יודעת באיזו אנרגיה את נכנסת ולא מדמיינת באיזו אנרגיה את יוצאת. כמה שירה בצוותא עם הנחיה, הובלה וניצוח יכולה לרומם אותך לגבהים (וזה ממי שלא שרה ביומיומם שלה). הקונספט פשוט עובד. והוא נפלא. על כל הדבר הזה מנצחת, מנצחת אחת ויחידה וזו יעל חדד. היא הבעלים של "שילוב קולות" והיא נפלאה ממש. כל מי שיעבוד איתה יזכה לעבודה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, ירידה לפרטים ובשורה התחתונה ביצוע לא פחות ממושלם. מי שיפגוש את "שילוב קולות", רק ירוויח. תהנו.

אדוה סמנכ"ל משאבי אנוש אילקס מדיקל

יעל חדד קולגה יקרה, ניהלה מוזיקלית את הערב הקהילתי בביה"ס רמות ויצמן ביבנה. *שירת המונים* בסימן "שרים בשביל הערכים" הערב התקיים במאי 2022 והיא ניצחה על כל 800 המשתתפים הורים וילדים ולהקת נגנים. יצרנו קליפ לשיר *חפשי ומאושר* בעיבודה הנפלא והמקצועי של יעל חדד. העבודה עם יעל היתה מיוחדת, מעצימה ומקצועית.

רונית רוקח מורה למוזיקה ומנצחת מקהלת רמות